Dobre tabletki na potencje

img

Nie, nie ma. I jakoś niektórzy z was mają, że wówczas stanowi częsta wiedza, możesz się upewnić, iż rzeczywiście nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na materiałach powiększających penisa, mając szansę, że tak działają. Istnieją a dwa naukowo badane, nie dobre metody tak działają.

Przyjrzyjmy się wybranym z szczególnie przystępnych metod "cud":

Te tabletki oraz zioła, które pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Nie przeżywa faktów naukowych sugerujących, że chronią w rozwijaniu penisa.

Narzędzia do płukania? Może zabawa, tylko nie zapewniają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia wydłużające penię? Ponownie: nie tworzy delikatnych znaków.

Chirurgia? Zatem spośród uczciwością nie jest "niezwykłą metodą" także nie jest powszechnie używane, z elementem mniej powszechnych okoliczności mikropenis. Chirurgia nosi ze sobą ryzyko, w ostatnim szaleństwo rozwoju tkanki bliznowatej, co że wysyłać do ciężkich erekcji i / lub ograniczenia penisa.

Co to działa?

W dwóch oddzielnych badaniach stwierdzono, że regularne 6-godzinne wykorzystanie urządzenia Andropenis i nudne użytkowanie przedłużacza penisa Golden Erect może prowadzić niewielki wzrost długości, i pewnie nawet obwód, w relacje od obecnego, jak prosto poznaje się z akcesoriów. Istnieją to odległe od "cudownych metod", ponieważ świadczymy o zarobkach centymetra lub dwóch. I te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, bowiem pamiętam w równym biurze Andropenis), i gdy są one zmagazynowane, nadal powinien nieść żeruje na indywidualnych członkach płciowych przez wiele godzin każdego dnia w biegu paru miesięcy, aby zobaczyć jakiekolwiek różnica.

Więc dlaczego tak wielu inteligentnych ludzi inwestować pieniądze na dania, jakie są powszechnie znajome nie działa? Po pierwsze dużo firm źle prezentuje średnią ilość penisa. Sam pracownik, który zapytał mnie o skuteczność poszczególnego materiału, skierował mnie do ściany internetowej firmy, która potwierdzała, że ​​przeciętni prącie wynosił 7 cali (!), I nawet gorsze - firma zapewniała, że ​​w chwili wykonywania kopii dodatkowej produktu Przez sprawdzania w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne spośród nich nie jest zasadą. Przy okazji, przy średniej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w relacje z badania.

W obrębie wiemy, że powierzchnia penisa jest dobrze mniej istotna dla przyjemności seksualnej partnerów niż intymność, związek, sprawność fizyczna i całkowita uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet jeżeli para nie uprawia seksu). Nie chodzi o to, że rozmiar penisa jest wolny znaczenia - istnieje więc ciężko niż grupę gości jest kochana (wielkość penisa ląduje w miarę normalnej dystrybucji), a więc różne wymiary materii seksualnej są popularniejsze niż zyskiwanie lub tracące centymetr czy dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i miłośnik Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy i dlatego, że przypuszcza się dobrze: przewodnik panie do seksualnego zabaw i satysfakcji - przyjmie na Twoje pytania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tutaj, aby obejrzeć kompletne i podać więcej) także przekazać solidną naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy także dlatego, że odczuwa się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego spełnienia i przyjemności, jest współautorem Centrum promocji zdrowia seksualnego w metodzie zdrowia zewnętrznego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie istnieje Naukowcem Naukowym. Jest oraz nauczycielem ds. Zdrowia seksualnego w Instytucie Badań Seksualnych, Płci i Rozrodu w Kinsey, gdzie przygotowuje (i służy podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i dostosowuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z obszaru zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia dostępnego (jednocześnie z IU) i poziom licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Również jest certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.